Şimdi Söz Sizde - Uzmanlar Oturumu
 

 

Uzman arkadaşlarımız…

Mesleklerini tek başına ya da kısıtlı ortamlarda icra eden meslektaşlarımız… Yıllardır “Bizi de duyan olsa” diyen uzmanlarımız…Ya da akademik hayatının başında olup deneyim kazanmak isteyen uzmanlarımız özetle “Sahanın Profesyonelleri”.

Bu yıl TARK 2018’de sizlerle birlikte olmayı çok istediğimizi duyurmuştuk. “Sizin adli, idari ve hukuki anlamda deneyimleriniz, iyi klinik ve kılavuz uygulama örnekleriniz, karşılaştığınız sorunlar ve sizin çözümleriniz, kriz yönetiminiz, anestezi ve/veya analjezi protokolleriniz, multidisipliner hasta yönetiminde öneri ve yaklaşımlarınız, karşılaştığınız ilginç olgular…Kısacası “Şimdi Söz Sizde”. Gelin bize anlatın, bizimle paylaşın, sizi daha yakından tanımamızı sağlayın” diye de eklemiştik.

Bunun için TARK 2018’in içinde bir ana salonumuzu size ayırdık.  Bu salonlarda duayen, anestezinin çınar hocalarının yönetiminde 15’ar dakikalık sunumlardan oluşan oturumlarda yer alıp, KONGREDE KONUŞMACI OLACAKSINIZ! Kongre kitapçığımızın bilimsel program kısmında ADINIZ VE ÖZET KİTAPÇIĞIMIZDA SUNUNUZUN ÖZETİ YER ALACAK. Ayrıca kongre katılım sertifikalarınızda TARK 2018’e konuşmacı olarak katıldığınız belirtilecek. Üstelik bunun için de derneğimiz size indirimli kayıt ve konaklama imkanı sağladı!

Başvurular devam etmekle birlikte, kısıtlı sayıda yerimiz kaldığını sevinçle ifade etmek isteriz.

Şimdi SÖZ SİZDE!
Söz Sizde oturumlarımız için başvuru takvimi aşağıdadır.

Başvuru adresi: tark2018@tard.org.tr
Son başvuru tarihi: 14 EYLÜL 2018
Adaylara en son geri bildirim: 21 EYLÜL 2018
Son kongre kayıt tarihi: 1 EKİM 2018
Bilimsel programda yayın tarihi: 3 EKİM 2018

 

 

Şartlar:

  1. TARD üyesi olmak ve aidat borcu bulunmamak
  2. Halen aktif Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı olarak çalışıyor olmak


Yukardaki ön şartları sağlayan uzman doktorlarımız kısa bir özgeçmiş ve sunmak istedikleri konunun özetini tark2018@tard.org.tr  adresine 1 Eylül 2018 tarihine dek göndermeleri gerekmektedir. Yapılan değerlendirme ve yönlendirmelerimizin sonucu, başvuranlara en geç 14 Eylül 2018 tarihine kadar bildirilecek ve 1 Ekim 2018 tarihine kadar kayıt yaptıranlar, kongre programı ve kitapçığında yer
alacaktır. Söz Sizde!