Uzman Katılım Desteği
 

 

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki  Üniversite veya Eğitim ve Araştırma hastaneleri dışındaki hastanelerde çalışmakta olan 50 Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanına Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği tarafından ulusal kongre için kayıt ve konaklama desteği verilecektir.

 

TARK 2018’e katılım için finansal destek sağlanacak Uzman Doktorlarda aranan şartlar ve başvuru koşulları

  1. Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği (TARD) üyesi olmak ve aidat borcu bulunmamak,
  2. Üniversite ve Eğitim Araştırma Hastaneleri dışındaki bir hizmet hastanesinde aktif Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı olarak çalışıyor olmak,
  3. Son 5 yıldır hiçbir Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kongre’sine (TARK’a) katılmamış olmak.


  • Yukardaki şartları sağlayan uzmanlarımızın, kısa bir özgeçmiş ile mesleki deneyim ve (varsa) çalışmalarını içeren bir metni tark2018@tard.org.tr adresine en geç 1 Ağustos 2018 tarihine dek göndermeleri gerekmektedir. Başvurular TARD Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilecek olup, aynı şartlara sahip başvurular beklenenden fazla olursa kura çekilecektir.
  • Değerlendirme sonucunda TARD desteğini almaya hak kazananlara iletişim adreslerinden ulaşılacaktır. Bu uzman doktorlarımızın, 14 Eylül 2018 tarihine dek , Halk Bankası Plaza Event Kong. Org.A.Ş TR 78 0001 2001 3070 0010 1009 18 TL hesabına “TARK2018 Uzman Katılım Payı” başlığı ile 500 TL yatırmaları gerekmektedir.
  • Ulaşım giderleri katılımcılar tarafından karşılanacak olup, geri kalan tüm konaklama ve kongre katılım bedeli TARD tarafından karşılanacaktır. Konaklama tek kişilik odalarda olmayıp, aynı cinsiyetten iki katılımcı aynı odada kalacak şekilde düzenlenecektir.